Review #1 - hand creams

/ piatok, apríla 5 /
V úvodom článku som spomínala že blog bude mojim denníčkom, bude venovaný fotofrafiám, oblečeniu a kozmetike. Dnes to bude review na krémy na ruky, ktoré sú v tomto období myslím dosť potrebné keďže je zima. Ruky nám praskajú sú suché a šúpu sa. Ako tomu predísť? Vybrať si ten správny krém a dnes vám s tým skúsim trošku pomôcť :) Poďme teda na to.
Vybrala som pre vás nasledujúce krémy, kroré mám už vyskúšané a používam ich pravidelne. Ideme teda zľava doprava: Indulona universal cream, Essence 24h protection balm Winter Edition, Balea Handcreme, Nivea Soft a Blanchette smooting hand cream. Každý z nich sľubuje niečo iné tak si ich ideme rozobrať :)Indulona universal cream
Klasická obyčajná modrá induona. Má také mastnejšie a hutnejšie zloženie, vpíja sa dlhšie. Voní celkom príjemne a zoženiete ju všade.
Klady: cena, chráni, vôňa
Zápory: mastné zloženie (nemusí každému vyhovovať)

Essence 24h protection balm Winter Edition
Ideme k môjmu najobľúbenejšiemu krému jednoducho môj víťaz! Výborná cena (okolo 1,30 EUR) o vôni ani nehovorím môžete si vybrať z vôní od jablkového koláča až po latté či punč so škoricou. Nie je mastný, vpíja sa a chráni. Zoženieje v DM.
Klady: cena, ochrana, voňa
Zápory: veľmi návykový

Balea Handcreme
Ďalší krém z DM, nemám čo vytknúť. Veľmi podobný tomu od Essence len je viac vláčny. Stačí ozaj malé množstvo.
Klady: cena, ochrana
Zápory: konzistencia je riedšia

Nivea Soft
Nazvala by som ju drahšou verziou krému Blanchette. Cena je trošku vyššia ale zodpovedá kvalite. Na mňa je trošku moc "soft" krém je trochu mokrý.
Klady: vôňa, praktické balenie
Zápory: konzistencia, cena

Blanchette smooting hand cream
Posledný je krém od Blanchette s Kauflandu. Cena okolo 0,70 EUR naozaj zaujme. Kvalita je povedala by som veľmi dobrá, pekné voní, chráni, nemastí.
Klady: voňa, cena!
Zápory: vyrobený v Poľsku :D
Tak čo? Ktorý je váš favorit? Používate/poznáte jeden z nich? 
Bavia vás takéto články? Na čo by ste chceli review nabudúce? Píšte! :)

4 people's thoughts:

{ Denisa } on: 5. apríla 2013, 12:27 povedal(a)...

Ten od balea mám ráda:-) měla ho kamarádka a byla jsem s ním spokojená, takže si ho nejspíš koupím :-)

{ Angel-ina* } on: 5. apríla 2013, 15:25 povedal(a)...

Tak všechny krémy kromě těch dvou posledních mám vyzkoušené :) Balea nosím běžně v tašce, patlu se s ním ve škole, v autobuse, ve vlaku :D a doma sáhnu většinou po těch od essence ;)

{ Lucie GLAM } on: 5. apríla 2013, 18:40 povedal(a)...

Super blog :) .. jsem nová čtenářka,pokud se ti budu líbit tak budu ráda když se připojíš k mým čtenářkám :)

www.lucieglam.blogspot.cz

{ Lyanelle Beast } on: 5. apríla 2013, 20:03 povedal(a)...

Ja mám tú Niveu a hydratujem s ňou úplne všetko :D Asi skúsim tú Baleu, páči sa mi a určite to bude voňať. Tie Essence boli limitka? Pokial by som ich ešte zohnala tak by to bolo super :D
Inak na tej poslednej fotke je kokos :) Torta bude frajerovi o.o A keď som pri torte, mala by som si začať robiť fondán! :D

Zverejnenie komentára